Obveščamo vas, da smo zaradi zanimanja razpisali dodatna dva jesenska termina strokovne ekskurzije ogleda gradbišča leve cevi predora Karavanke.

Ekskurzija je namenjena: koordinatorjem za varnost in zdravje pri delu v fazi priprave projektov in v fazi izvajanja projektov; strokovnim delavcem za varnost in zdravje pri delu; odgovornim osebam izvajalcev gradbenih del; gradbenim inženirjem; prometnim inženirjem; inženirjem s področja varstva pred požara in varstva pred eksplozijo; inženirjem rudarstva, geotehnologije; drugim osebam, ki jih zanima zagotavljanje varnosti in zdravja pri graditvi in vzdrževanju objektov.

Razpisana termina:

1. petek, 30.09.2022 (že izveden)
  2. petek, 28.10.2022

PROGRAM:

07.55Zbor udeležencev na parkirišču Dolgi most, Ljubljana
08.00Odhod avtobusa proti Karavankam
09.00 – 09.45Tehnična predstavitev projekta z opisom napredovanja del oziroma geoloških težav, ki se pojavljajo v času gradnje  Predavatelja: Karel Močilnikar, DARS vodja projekta in/ali Milan Črepinšek, DRI d.o.o., nadzor
9.45 – 10.30Predstavitev dela koordinatorja na projektu izgradnje Predavatelja: Stanko Ožbot, Simon Makovec Kržišnik, Inštitut za varnost Lozej d.o.o.
10.30 – 12.00Ogled delovišč v samem predoru in delovišč na manjkajočem delu trase hitre ceste do predora
12.05Zbor pri avtobusu in odhod do gostišča (kosilo)
14.00Prihod na parkirišče Dolgi most, Ljubljana

Kotizacija za člane Zbornice VZD znaša (163,9345 €+DDV)= 200,00 € Kotizacija za ostale udeležence znaša (180,328 € +DDV)= 220,00 €

– za prijavljena 2 ali 3 udeležence iz istega podjetja vam nudimo 10% popust;

– za 4 ali več udeležencev pa 20 % popust.

Znesek kotizacije nakažite najkasneje 2 dni pred ekskurzijo na transakcijski račun št.:

SI56 02010 – 0090056803 odprt pri NLB d.d., Ljubljana s pripisom »ekskurzija Karavanke«, sklic: 00 28-10-2022.

Plačilo kotizacije je pogoj za udeležbo na seminarju. Račun vam bomo izdali po zaključku izobraževalnega seminarja.

V kotizacijo so vključeni stroški organizacije ekskurzije, avtobusni prevoz Ljubljana-Karavanke-Ljubljana, kosilo po zaključku ogleda, gradiva in potrdila o udeležbi.

PRIJAVE zbiramo na info@zbornica-vzd.si oziroma do zapolnitve mest; ali po pošti na naslov Zbornica VZD, Dimičeva ul. 13, 1000 Ljubljana Število udeležencev je omejeno na 30 oseb!

V primeru nezadostnega števila prijavljenih, seminarja ne bomo izvedli.

Odpoved prijave na izobraževalni seminar je možna le v pisni obliki, posredovani po e-pošti na naslov info@zbornica-vzd.si . Skrajni rok za pisno odpoved z vrnitvijo 100% plačila kotizacije je tri (3) delovne dni pred začetkom dogodka. V primeru nepravočasne odjave oz. neudeležbe pa že vplačanih kotizacij nismo dolžni vrniti.

Strokovni ekskurzija je organizirana v skladu s Pravilnikom o programu in načinu usposabljanja koordinatorjev (Uradni list RS št. 31/2008).

Pooblaščeni in nadzorni inženirji za udeležbo na strokovni ekskurziji pridobijo 1 kreditno točko iz izbirnih vsebin skladno s Splošnim aktom o stalnem poklicnem usposabljanju pooblaščenih inženirjev.

Prijavnica petek, 28.10.2022: