V okviru kongresno sejemskega dogodka Varnost & Preventiva 2022 je Zbornica VZD v sodelovanju z Zvezo društev varnostnih inženirjev Slovenije v četrtek, 13. okrobra 2022 ob 17.00 uri izvedla okroglo mizo z naslovom Položaj in vloga strokovnih delavcev sedaj in v prihodmosti.

Na okrogli mizi so sodelovali:

• mag. Katja Bajuk Rihar, generalna direktorica Direktorata za delovna razmerja in pravice iz dela, MDDSZEM
  • izr. prof. dr. Simon Schnabl, predstojnik Katedre za poklicno, procesno in požarno varnost, Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo
  • dr. Dani Mirnik, spec. MDPŠ, član Upravnega odbora Združenja za medicino dela, prometa in športa
  • Stanko Ožbot, predsednik Zveze varnostnih inženirjev Slovenije
  • Janez Balantič, mag. okolj. ved, predsednik Zbornice VZD

Okroglo mizo je moderiral gospod Mirko Vošner.

V nadaljevanju objavljamo nekaj fotografskih utrinkov okrogle mize, posnetek pa je na voljo na naši Facebook strani

Vljudno vabljeni k všečkanju strani in ogledu posnetka!

Uvodni pozdrav moderatorja okrogle mize, gospoda Mirka Vošnerja.
Sodelujoči iz desne proti levi: mag. Katja Bajuk Rihar, Mirko Vošner, Janez Balantič, dr. Dani Mirnik, izr. prof. dr. Simon Schnabl in Stanko Ožbot.
Sodelujoče in udeležence je podravil tudi predsednik Zbornice VZD, gospod Janez Balantič, mag. okolj. ved.

V zaključnem delu prvega dne kongresno sejemskega dogodka, se je predsednik Zbornice VZD srečal tudi z državnim sekretarjem na Ministrstvu za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti, gospodom Danom Juvanom.

Predsednik Zbornice VZD in državni sekretar na MDDSZEM, gospod Dan Juvan.